×

Günümüzde iletişimin önemi tartışılmaz. Her an ulaşılabilir olmak hem işlerin işleyişi ve istikrarı hem de müşterilerle  olan bağın sürekliliği için büyük önem taşır. İletişimde sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmanın gerekliliği haricinde kullanılan iletişimin niteliği de o derece hayatidir. İletişim araçlarının ve kanallarının seçiminin işletmeleri hedeflerine ulaştırmasındaki payı göz ardı edilmemelidir.

Son yıllarda firmalar alan kodları barındıran sabit hatlarla değil, sağlıklı yönlendirmelere, sesli karşılamalara  ve daha farklı ek özelliklerle kullanılabilecek kurumsal yöntemlere başvurmaktadır.

0850’li hatlar firmalara kurumsal ve güvenilir bir yapı prestiji sağlarken, aynı zamanda işleyişlerini kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunmaktadır.

0850’li numara kullanmanın size sağlayacağı avantajlardan bazıları;

-Farklı hatlara ihtiyaç  duymaksızın hattınıza sınırsız çağrı alabilir, en yoğun zamanınızda bile asla meşgul çalmaz ve gelen hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız.

-Sabit hatlarda olduğu gibi tek bir yerde olmanız gerekmez, hiç bir lokasyona bağlı kalmadan internetin olduğu her yerde kullanabilirsiniz.

-Tahsis etmek için hiçbir ücret ödemezsiniz, online abonelik sistemiyle birkaç dakika içinde 0850’li bir hatta ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 -Hesaplı tarife ve her yöne paketlerle faturalarınızda %90’ a varan tasarruf elde edebilir, maliyetlerinizi ciddi anlamda düşürebilirsiniz.

-Hiçbir şekilde arıza ve bakım gerekmez.

-Kurumsal kimlik kazanırsınız.

-IP Tabanlı gelişmiş tüm sistemlerle uyumludur, ek cihaz gerekmeden kullanabilirsiniz.

-Akıllı yönlendirme sistemiyle 0850’li numaranızı bir ya da birden fazla mobil ya da sabit numaranıza yönlendirebilirsiniz.

-Gelen aramaları isterseniz ücretsiz olarak telesekretere yönlendirebilirsiniz.

Smyrna Teknoloji ve Danışmanlık olarak bizler Verimor ayrıcalığıyla sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.